Наші програми

Всі наші програми створені архітекторами разом із дитячими психологами. Вони враховують особливості сприйняття інформації, здатність до концентрації уваги та особливості поведінки дітей різного віку. На кожному занятті діти обов'язково створюють макет архітектурної споруди, а також - виконують інші завдання, що вимагають нестандартного мислення та розвивають інтелект дитини.

Кожен курс триває 8 занять, 1 раз на тиждень по 1,5 години.

Курсы є незалежними один від одного, ви можете обрати будь-який і приєднатися до нас протягом року.

КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

"ІСТОРІЯ АРХІТЕКТУРИ" - Дізняємось, як виникла архітектура, як вона розвивалася з часом і як архітектурні споруди, що били побудовані тисячі років тому, вплинули на сучасну архітектуру. Кожне заняття присвячено окремому періоду: від Неоліту до сучасної епохи.

"СХОДИ ДО АРХІТЕКТУРИ" - Вивчатимемо форму, об'єм, композиції на площині та в об'ємі, дізнаємось про те, як правильно планувати квартиру, будинок, та ціле місто! Та звісно, зробимо все у макетах.

"СУПЕР-АРХІТЕКТОРИ" - Познайомимося із творчістю найвидатніших архітекторів: Антоніо Гауді, Захи Хадід, Ле Корбюзье, Кензо Танге, Алвара Аалто, Нормана Фостера, Френка Гери, Френка Ллойда Райта, Рікардо Бофілла, BIG та будемо творити у їх стилях.

"СУПЕР-СПОРУДИ" - Вивчатимо найвідоміші та знакові архітектурні споруди сучасності. На кожному занятті розглядаємо 2 споруди (Колізей, Сіднейська опера, Рейнська філармонія, центр Жоржа Помпіду тощо) порівнюємо, надихаємось та творимо свою.

"МАЙСТРИ ТА ЕПОХИ" - За 8 занять курсу розглянемо 4 епохи у розвитку архітектури. Кожна епоха: 2 заняття. На одному вивчаємо архітектуру епохи, на другому - предметний дизайн.

"АРХІТЕКТУРА: ДЕТАЛІ" - Протягом шести занять вивчаємо складові частини будинку: вікна, двері, стелі, сходи тощо. А на заключних, сьомому та восьмому заняттях, збираємо всі частини в однин, цілий макет.

"АРХІТЕКТУРА КИЄВА" - Ми почнемо з епохи Київської Русі та прослідкуємо, як місто змінювалося упродовж сторіч, які великі архітектори жили та творили в ньому, зупинимося детально на знакових для Києва місцях, аби зроміти архітектуру, вивчемо історію та навіть легенди. Завершимо курс ми сучасним Києвом та фантазією про Київ майбутнього.

"СТВОРЕННЯ МІСТ" - Наш курс ми розпочнемо зі стародавніх міст Давньої Греції, Китаю, міст епохи Середньовіччя, але дуже швидко дійдемо до міст сучасних. На прикладі найкращих міст планети діти дізнаються, як повинно бути розбудоване місто, аби в ньому було комфортно жити, та як цього досягти.

"АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО" - NEW! Наш новий курс буде присвячений сталому розвитку. Будемо вивчати енергозберігаючі технології в архітектурі, зі стародавніх до найсучасніших, розроблятимемо проекти енергоефективних будинків та цілих міст. Фантазія наших юних колег може бути необмеженою!

КУРСИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

"ДИЗАЙН ІНТЕР"ЄРУ" - Мета курсу - познайомити дітей з основними поняттями в дизайні та з професією в цілому. Вони вивчать стилі в інтер"єрі, навчаться працювати з кольором, текстурами, світлом, навчаться скетчинку (швидкі малюнки, а для цього дізнаються секретів композиції та перспективи), отримають навички проектування. Дипломний проект курсу - дизайн реальної квартири.

"ПРОФЕСІЯ - ТВОРЧА" - Профорієнтаційний курс, призначений для тих, хто хоче присвятити себе творчій професії. Протягом року учні познайомляться із різними напрямками: архітектурою, історією мистецтва, графікою, скульптурою, відео-артом. Ми запрошуватимемо професіоналів аби вони ділилися досвідом з нашими учнями. Теоретичні знання у поєднанні із практичними завданнями допоможе підліткам визначитися у своєму виборі.

КУРСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

"ДИЗАЙН ІНТЕР"ЄРУ" - Мабуть, кожен з нас мріє спроектувати інтер"єр своєї мрії. Завдяки цьому курсу, ваша мрія стане реальністю.

НАБІР ГРУП ТРИВАЄ! Приєднуйтесь до нас просто зараз!

ПИТАННЯ, ЩО НАМ ЧАСТО ЗАДАЮТЬ:

  • Чи повинна дитина вміти малювати чи креслити аби займатися у вашій Студії? Ні, не треба. Наша методика дозволяє будь-якій дитині розкрити свій творчій потенціал. ;
  • Як відбувається заняття? Спочатку ми з дітьми обговорюємо нову тему (інтерактив), а потім кожна дитина придумує і робить в макеті архітектурну споруду по темі заняття, презентує її та захищає.
  • Де ви знаходитесь? - Центральна Студія - на вулиці Антоновича, 20г, всі адреси внизу сторінки;
  • В мене двоє дітей: чи є знижки? - Так, знижка на братів та сестер - 20% ;
  • А якщо моїй дитині на сподобається перше заняття? - Ми запросимо спробувати ще одне, або ви сплатите тільки за одне.
  • Скільки це коштує? Навчання для дітей 6-11 років коштує 1600 гривень на місяць (4 заняття)
  • Хто веде заняття? - Дипломовані архітектори, АрхіЛектори, що дуже люблять дітей та раді поділитися з ними своїми знаннями.

Запишіться до нашої Студії вже зараз!
(Триває набір на новий архі-навчальний рік!)

Записатись
Також записатися
ви можете за телефоном:
066 081 01 01

або відправити нам електронного листа
info@arch4kids.com.ua