Наші методики

ЧОМУ? Наша місія

Світ стрімко змінюється. Ми даємо дітям навички, що допоможуть їм досягти успіху в цьому новому світі

В 2015 році на Всесвітньому економічному форумі в Давосі було визначено 10 найкращіх навичок професій майбутнього:

Вирішення складних проблем

Критичне мислення

Креативність

Керування персоналом

Координація з іншими

Емоційний інтелект

Оцінка и прийняття рішень

Орієнтація на виконання послуг

Навички проведення переговорів

Когнитивна гнучкість

  • Архітектура сприяє розвитку всіх цих навичок, вони стануть у нагоді як у навчанні, так і в дорослому професійному житті, незважаючи на те, яку професію обере дитина.
  • Навчання в Студії проходить курсами по 8 занять. Кожен курс має тему і кожне заняття в рамках курсу також присвячене окремій темі.
  • Кожне заняття - окремий проект. За 1,5 години кожна дитита робить неможливе: вивчає нову тему, вигадує, реалізує в обїемному макеті та презентує свою архітектурну споруду.
  • Діти творять вільно, без рамок та шаблонів, не обмежені нічим окрім теми заняття. Це дозволяє кожній дитині розкрити свій інтелектуальний та творчий потенціал.

НАВІЩО? Наша ціль

Ціль – розкрити потенціал і здібності кожної дитини. Архітектура – наш інструмент, завдяки якому дитина навчиться бути вільною, розкриється у творчості. Навчиться планувати і діяти за планом. Для школярів – навчиться працювати в команді.

ЯК? Наша методика

Вона адаптована для дітей будь-якого віку. Наші АрхіЛектори роблять заняття захоплюючими та цікавими, дитина розслабляється, загострюється її сприйняття світу та розкривається потенціал. Кожна дитина талановита. І кожна – своєрідно. Заняття в нашій студії побудовані таким чином, аби розкрити здібності кожного.

Дізнайтеся більше про наші програми

Запишіться до нашої Студії вже зараз!
(Набір триває протягом всього навчального року)

Записатись